آئین تقدیر از مدیرعامل سابق و معارفه مدیرعامل و اعضای جدید هیات‌مدیره سازمان سیاحتی کوثر
آئین تقدیر از مدیرعامل سابق و معارفه مدیرعامل و اعضای جدید هیات‌مدیره سازمان سیاحتی کوثر
به گزارش روابط‌عمومی هتل هویزه تهران، طی مراسمی با حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین مدیران سازمان سیاحتی کوثر در سراسر کشور از زحمات جناب آقای "حمید کشایی" در سمت مدیرعامل سازمان سیاحتی کوثر ( گروه هتل‌های کوثر ) تقدیر و تشکر بعمل آمد و جناب آقای "علی‌عباس کمری" به عنوان مدیرعامل جدید این سازمان معرفی شد.

علی‌عباس کمری؛ مدیرعامل جدید سازمان سیاحتی کوثر در این مراسم و طی سخنانی ضمن تشکر ویژه از ۱۶ سال تلاش‌های جناب آقای ‌"حمید کشایی" در این سمت؛ استفاده از نیروهای جوان، متعهد و متخصص در عین حفظ ثبات و ادامه مسیر موفقیت گروه هتل‌های کوثر را نخستین و مهمترین برنامه کاری خود در سمت مدیریت این سازمان معرفی نمود.

در ادامه برگزاری این مراسم آئین تجلیل از زحمات مدیرعامل سابق و اعطای احکام مدیرعامل و اعضای جدید هیات‌مدیره سازمان سیاحتی کوثر ( گروه هتل‌های کوثر ) با حضور جناب آقای سفاهن؛ ریاست مرکز امور راهبردی و سیاست‌گذاری اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار و طی حکمی از سوی معاون محترم رئیس‌جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید و امورق ایثارگران، جناب آقای دکتر "سید مهدی حسینی" مدیرکل هتل هویزه تهران به عنوان عضو جدید هیات‌مدیره این سازمان معرفی شد.

لازم به ذکر است در این مراسم علاوه بر مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران سازمان سیاحتی کوثر نمایندگانی از تشکل‌ها و فعالان صنعت هتلداری و گردشگری نظیر جامعه هتلداران ایران، اتحادیه هتلداران استان تهران، هلدینگ گردشگری مارکوپولو و ... نیز حضور داشتند


ایران – تهران – تقاطع خیابان آیت اله طالقانی و استاد نجات الهی
پلاک 115 - کد پستی : 1598913115
88804344-58
©2017 Kosar Hotels, All Right Reserved