مراکز تفریحی و ورزشی
گالری تصاویر
تله کابین رامسر
خط تله کابین از ایستگاه اول که در سایت شمالی با امکان جابه جایی چهار هزار نفر در روز به ایستگاه دوم در قله زیبا و همیشه سبز ایلمیلی، با دید کامل از دریا، جنگل و شهرهای زیبا و ساحلی خزر را فراهم کرده است. ما امکان سفری لذت بخش را در طول مسیری با دو هزار متر رفت و دو هزار متر برگشت در ارتفاع 700 متری از سطح دریا به مدت 15 الی 20 دقیقه تدارک دیده ایم تا خاطره ای سبز را به یادگار برایتان رقم زنیم.
گالری تصاویر
موزه تماشاگه خزر
کاخ سلطنتی رامسر یا کاخ مرمرکه در خیابان رجائی واقع شده است
گالری تصاویر
سواحل وپلاژهای رامسر
پلاژ لیدو- پلاژ توسکا سرا - پلاز شهرداری - پلاز شهر سبز- پلاژ دریا پشته
گالری تصاویر
جنت رودبار وآبشار سیاسرت
جنت رودبار یکی از دهستانهای بخش مرکزی رامسر می باشد واز دوراهی هریس قابل دسترسی می باشد این دهستان شمال ییلاقهای بسیاری است .
گالری تصاویر
سد میجران
سد میجران ،سدخاکی که بروی رودخانه نشتاروددر 20 کیلومتری رامسر قرار دارد
گالری تصاویر
هتل قدیم رامسر
هتل قدیم رامسر هتلی است با معماری بسیار زیبا واز معدود هتلهایی است که فهرست آثار ملی قرار گرفته است .
گالری تصاویر
قلعه مارکو
قله ماركوه مخروطي شكل، مشجر و جدا شده از سلسه جبال البرز بوده كه در فاصله شش كيلومتري شرق رامسر و سه كيلومتري ساحل دريا و محور ارتباطي تنكابن به رامسر واقع شده است. اين كوه صخره‌اي با وسعت ‪ ۶۰۰‬هزار مترمربع با انواع درختچه‌ها، درختان انجيلي، بلوط، شمشاد و ازگيل پوشيده شده و ارتفاع قله از سطح دريا حدود ‪ ۵۰۰‬متر بوده كه احداث ‪ ۳۴۰‬پله در ضله جنوبي كار صعود را آسان مي‌كند. وجود شهر كتالم، چشم‌اندازهاي زيباي آن به‌دريا، مزارع برنج و باغات چاي و مركبات در شمال قله، تسلط به تپه‌ها و ارتفاعات سرسبز البرز و روستاهاي اطراف و رودخانه نسارود در شرق به اين مكان موقعيتي ويژه بخشيده است. در بلندترين نقطه ماركوه بقاياي يك قلعه برجاي مانده كه احتمالا محيط ديده‌باني حاكمان قديم منطقه بوده است.
گالری تصاویر
پارک آبی رامسر
پارک آبی رامسر
گالری تصاویر
جنگل دالیخانی
جنگل دالخانی از بکرترین جنگل های ایران است ،که آن را دالان بهشت نیز می نامند.دالخانی روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان رامسر در 30 کیلومتری جنوب شرقی رامسر که در دهستان چهل شهید واقع است.
جنگل دالخانی در مسیر رامسر به تنکابن واقع شده است و برای رسیدن به آن می‌توانید از مسیر کتالم- هریس (جاده میرزا کوچک‌خان)- دالخانی بگذرید یا از خروجی شهر رامسر شروع کنید و بعد از طی مسیری حدود هفت کیلومتر در مسیر آسفالته رامسر به تنکابن، به سه راهی جنت رودبار برسید. جنگل دالخانی ۲۳ کیلومتر جلوتر در کنار جاده قرار دارد.
گالری تصاویر
موزه تاریخی فرهنگی شمال
«موزه شمال» به عنوان یکی از جاذبه های فرهنگی شهرستان رامسر، اولین موزه خصوصی در غرب استان مازندران است که به همت عیسی خاتمی یکی از فرهیختگان و دلسوزان فرهنگ بومی و محلی شهرستان رامسر راه اندازی شد و به گفته وی کلیه اموال تاریخی و فرهنگی این موزه مربوط به استان های شمالی کشور است که از سر شوق و علاقه و با هزینه شخصی جمع آوری شده است.
آدرس : رامسر رمک چهارراه بسيج بلوار امام خميني کمربندي فاز يک
گالری تصاویر
پارک جنگلی صفارود
مسير دسترسي به اين بوستان از ابتداي جاده جواهرده در ميدان غربي شهر رامسر آغاز و پس از طي 9 كيلومتر و عبور از مسيري زيبا به اين پارك در كنار رود صفارود مي‌رسد.اين بوستان در ميان دره و در پايين جاده قرار دارد كه پله‌هايي نيز براي ورود به‌آن از جاده ساخته شده‌است و وجود جنگل، رودخانه، آب معدني، آب و هواي مطبوع به اين مكان جلوه خاصي بخشيده است
گالری تصاویر
ییلاق گرسماسر(بهشتی در آسمان)
در مسیر رامسر به کتالم، مسیری آسفالته، جنگلی و زیبا وجود دارد که امتداد آن به زیباترین و باشکوه‌ترین ییلاق واقع در رامسر می‌رسد و نام آن گرسماسر است.
گرسماسر قدمتی تاریخی دارد و در مسیر عبور کوهنوردانی است که جهت استفاده از مناظر طبیعی و زیبای لپاسر به قله 3600متری و پر برف با شکارهای نایاب سماموس راهی می‌شوند.
قلعه تاریخی گرسماسر با قدمتی بیش از 10 قرن در مجاورت این روستای باصفا قرار دارد.
گالری تصاویر
ییلاق جواهرده
جواهرده يكي از مناطق زيبا در استان مازندران و شهرستان رامسر است.در مورد نام‌ اين‌ روستا عقايد مختلفي‌ وجود دارد، در گذشته آن‌ را جورده‌ به‌ معني‌ ده‌ بالا در مقابل جيرده يعني پايين ده مي‌ناميدند.جواهرده منطقه‌اي تاريخي با جنگل‌هاي سرسبز است كه نيمي از سال پوشيده از برف و در فصل تابستان از هواي بسيار مطبوع برخوردار است.اين منطقه رويايي، شاهكار طبيعت و نگين فيروزه فام كوه‌هاي البرز به شمار مي‌رود كه از 3 جهت در محاصره كوه قرار دارد.
اين منطقه با وجود فاصله كم از درياي خزر، در ارتفاع ‪ ۱۸۰۰‬متري از سطح دريا قرارگرفته است و هر ساله هزاران گردشگر به این منطقه سفر می کنند.
گالری تصاویر
غارهاي تاريخي رامسر
• غار گرگرلوکا
اين غار داراي شيبي تند بوده و در منطقه صعب العبور از ارتفاعات کوه ايلميلي با ديواره‌هاي صخره‌اي قرار دارد. لوکا به زبان محلي به سوراخ و شيار گفته مي‌شود.
• غار ياغي لوکا
غار ياغي لوکا داراي شيبي 95 درجه بوده که دهنه بالائي غار 3 متر است و حدود هزار متر از سطح دريا ارتفاع داشته و در شمال غربي رامسر واقع است.
• غار بام بامه
اين غار در جنوب هتل و جنوب غربي محله رمک در ميان جنگل‌هاي پوشيده از درختان کهنسال در فاصله 200 متري دامنه کوه قلعه بند قرار گرفته است.
• غار شب پره چال
اين غار به علت وجود شب پره (خفاش) فراوان و آويزان در داخلش به اين نام معرف شده است.
گالری تصاویر
آبشارهاي رامسر
رامسر به علت داشتن کوه‌هاي پربرف، ريزش باران‌هاي فراوان در آن و قرار داشتن در منطقه پر آب ايران، از چندين آبشار زيبا و ديدني با چشم انداز‌هاي طبيعي برخوردار است.

• آبشار ازارک در منطقه سنگ پشته
• آبشار هيسيان در منطقه جنت رودبار
• آبشار چاردر در منطقه جنت رودبار
• آبشار خشکا در منطقه هريس
• آبشار لج و ميج در منطقه اشکور رامسر
• آبشار ريزش براز در منطقه جنت رودبار
.آبشار راشمه دره در جواهر ده
• احسينه در منطقه جنت رودبار (بلندترين آبشار منطقه)
گالری تصاویر
کوه‌های رامسر
رامسر در منطقه‌ای واقع است که دارای کوهستان‌های زیبای بسیار می‌باشد.
مهمترین کوه‌های رامسر عبارتند از :
سماموس کوه که با ارتفاعی بیش از 3600 متر بلندترین کوه رامسر می‌باشد و در تمام فصول سال پوشیده از برف است .
زرود کوه که بیش از 3 هزار متر ارتفاع دارد .
کوه زرین پشت که جنگل بابران در آن قرار دارد و شبیه به زین اسب بوده و بسیار زیباست.
کوه بن کوه معروف به سرخ تله که در تابستان بسیار سرسبز و دیدنی است .
کوه سه براره که در تابستان بسیار سرسبز و محل چرای دام اهالی است .
سیاه کند کوه که دارای مراتع سرسبز در تابستان است .
دیلمان کوه که در جنوب غربی رامسر واقع بوده و بیش از سه هزار متر ارتفاع داشته و در تابستان بسیار سرسبز است .
بزابن کوه با ارتفاعی بیش از 3300متر که در تابستان به علت سرسبزی زیاد مورد استفاده و چرای احشام قرار می‌گیرد.
لپاسر کوه که بیش از 3200متر ارتفاع دارد و در اواخر بهار پس از ذوب برفها پر از گل و گیاه وحشی شده و بسیار دیدنی است.
وژک کوه که در جواهر ده قرار دارد .
خشچال کوه که بیش از سه هزار متر از سطح دریا ارتفاع داشته و در اواخر بهار و تابستان بسیار دیدنی و سرسبز است.
ایران - استان مازندران - شهرستان رامسر- روبروی سه راه سادات شهر
011-55210971
©2017 Kosar Hotels, All Right Reserved