اطلاعات هتل
اطلاعات هتل
هتل ثامن در بهترین منطقه ییلاقی و خوش آب و هوای مشهد جهت پذیرایی از زائرین و گردشگران داخلی و خارجی احداث گردیده است. این مجموعه یکی از هتل های سه ستاره تاپ گروه هتل های کوثر در مشهد می باشد که مجهز به مدرترین امکانات رفاهی و به همراه 3 هکتار فضای سرسبز و ییلاقی بوده که با تجربه ای دیرینه و کارکنانی مجرب آماده پذیرایی از میهمانان گرامی می باشد . ضمنا این مجموعه به دلیل دارا بودن سالن های متعدد همایشی هتلی سمیناری در مشهد شناخته شده است.
”گاهی تنها چیزی که نیاز داریم یک سفر است به جایی که تداعی گر بهترین خاطرات مان باشد .“
در صورتی که قصد عزیمت و اقامت در مشهد مقدس را دارید و به دنبال اقامتی خاطره انگیز در این شهر هستید . هتل ییلاقی چهار ستاره ثامن مشهد آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد.
پیدا کردن هتل مناسب در مشهد به دلیل اینکه تعداد هتل ها و هتل آپارتمان ها در شهر مشهد زیاد شده است بستگی به نظر مشتری دارد زیرا تجمع برخی آنها در مناطق متراکم و شلوغ شهر و خصوصا نزدیک به حرم مطهر امام رضا (ع) زیاد شده است
ممکن است، اقامت در مشهد از دیدگاه خیلی از مسافران در مجاورت بارگاه ملکوتی (( علی ابن موسی الرضا ع))بسیار مناسب می باشد ولیکن برای خیلی از مسافرین و زائرین محترم که به دنبال آرامش و امکانات رفاهی مناسب می باشند هتل ثامن مشهد انتخاب بسیار قابل قبولی می باشد.
از یک طرف فضای بسیار باز و ییلاقی و از طرف دیگر وجود امکانات گسترده و جدید و از همه مهمتر نزدیکی به ییلاقات شاندیز و طرقبه نیز امکان سفری مفرح و بیاد ماندنی را به شما عرضه خواهد نمود.لازم بذکر است مراجعه به حرم مطهر نیز به راحتی با استفاده از سرویس های هتل و همچنین نزدیکی به پایانه انتهایی مترومشهدامکان پذیر می باشد.
ایران -مشهد -انتهای بلوار وکیل آباد اول جاده طرقبه نرسیده به ویلا شهر
05135510900
©2017 Kosar Hotels, All Right Reserved