سالن های کنفرانس
گالری تصاویر
سالن های همایشی و سمیناری و جلسات
برگزاری جلسات و همایش ها در هتل ثامن مشهد
با امکانات پیشرفته و سال ها تجربه، مکانی فوق العاده مناسب و دو ر از منطقه ترافیکی و فضای ییلاقی دلنشین ،برای برگزاری گردهمایی ها، مذاکرات و نشست های تجاری می باشد. ما با برنامه ریزی دقیق و برگزاری جلسات شما آن را برایتان آسان نموده و با امکانات پیشرفته و تسهیلات ویژه ای که در اختیار داریم اطمینان خاطر را برایتان به ارمغان می آوریم و در صورت نیاز به اقامت، هتل ما پذیرای میهمانان شما نیز خواهد بود. امکانات و قابلیت ها : چیدمان قابل تغییر، تجهیزات صوتی و تصویری، انواع پرده های ویدئو پروجکشن، دسترسی به اینترنت پرسرعت بی سیم، تجهیزات سمعی و بصری، تجهیزات عایق صوتی، سیستم روشنایی، دستگاه های فتوکپی، ارسال و دریافت فکس و پذیرایی به انتخاب شما می باشد.
گالری تصاویر
سالن چندمنظوره همایشی گلسرخ
سالن گلسرخ به شکل مستطیل است. می تواند از 80 شرکت کننده پشت میز u پذیرایی کند و گنجایش 300 صندلی را به شکل سینمایی دارد. این سالن ها به ویدئو پرژکتور مجهز است.این سالن اجازه برپایی استندهایی با موضوع برنامه های مختلف را تا سه متر می دهند و سالن با ترکیبی از رنگ زرشکی وکرم و مساحت 400 متر جلوه می کند.
گالری تصاویر
مرکز همایش های بین المللی هتل ثامن
مركز همايش‌هاي بين‌المللي هتل ثامن با ظرفیتی 835نفری با چشم‌اندازی زیبا احداث شده است. در اختيار داشتن منابع مورد نياز با ظرفيت‌هاي مختلف و برخورداري از نيروهاي متخصص در برپايي رويداد‌هاي ملی و بين‌المللي، این مرکز را به يكي از معدود مراكز برگزاري همایش در کشور با تمركز و محوریت تخصص و تجربه تبديل كرده است.در همين راستا،مركز همايش هاي بين المللي هتل ثامن با رعايت استانداردهاي بين المللي در محيطي علمي ، فضايي آرام و مناسب ، در منطقه پاك ییلاقی مشهد و عاري از ترافيك شهري و دسترسي آسان ، با دارا بودن سالن‌ها و امكانات متنوع براي ميزباني از مراسم‌هاي با شكوه ملي و بين المللي آماده ارائه خدمات مي باشد.
گالری تصاویر
کلاس آموزشی
کلاس آموزشی یکی دیگر از امکانات هتل میباشد که به ظرفیت 30 نفر در مکانی آرام و دنج آماده برگزاری کلاس های آموزشی می باشد.
ایران -مشهد -انتهای بلوار وکیل آباد اول جاده طرقبه نرسیده به ویلا شهر
05135510900
©2017 Kosar Hotels, All Right Reserved