جزئیات خبر
1397/07/14 - گردهمایی بررسی عملکرد سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر در شش ماهه اول 97 در مجتمع تفریحی ایثار برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری گروه هتلهای کوثر، گردهمایی بررسی عملکرد سازمان در شش ماهه اول 97 با حضور مدیران، مدیران ستادی، مدیران اداری و مالی سازمان و واحدهای تابعه روزهای دهم و یازدهم مهرماه در مجتمع تفریحی ایثار برگزار شد.
دکتر علی عباس کمری، مدیر عامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر در روز نخست این گردهمایی ضمن خیر مقدم به حاضرین و تقدیر از برگزارکنندگان این گردهمایی، بر لزوم هم اندیشی و همفکری کارکنان و مدیران مالی و اداری در بخش ها و موضوعات مختلف و نیز سعی و تلاش مضاعف در پیشبرد اهداف سازمان و ارائه راهکارهای کاربردی در جهت رشد مالی و درآمدهای سازمان در شش ماهه دوم سال 97 تاکید کرد.
در ادامه واحد حوزه سیاحتی و بازاریابی با ارائه گزارشی از عملکرد شش ماهه اول سال 97 و برنامه های آینده شش ماهه دوم پرداختند.
آموزش ورژن جدید برنامه اتوماسیون «برید» با توجه به رویکرد این سامانه در ادامه این گردهمایی در دستور کار قرار گرفت و قرار شد در زیرساخت سامانه‌ی تخصصی قابلیتهای تکمیلی تری اضافه شود که ارائه سرویس به مراکز واحدهای تابعه و ستاد که روزانه چندین نامه در واحد دبیرخانه ثبت و پیگیری میشود و یا پراکندگی جغرافیایی دارند، با سهولت و پایداری بهتری امکان پذیر شود.
یکی از برنامه‌های این گردهمایی کارگاه آموزشی بازاریابی نوین و روش‌های روز بازاریابی بود که آقای دکتر درگی تدریس نمود و علیرغم طولانی بودن زمان آن به جهت روش بیان و ارائه مطالب نو و شنیدنی مورد استقبال تمامی شرکت کنندگان قرار گرفت.
در روز دوم این گردهمایی که با ارائه گزارش عملکرد واحدهای تابعه سازمان توسط معاون اداری مالی سازمان ارائه گردید و پس از آن مدیران واحدهای تابعه مطالبی با موضوع 1 ـ برنامه فروش شش ماهه دوم 2 ـ برنامه کاهش هزینه ها در شش ماهه دوم 3ـ پیشنهاد راههای مقابله با شرایط پیش آمده بازار و تحریم ها با رویکرد اقتصاد مقاومتی ارائه نمودند.
در ادامه آقای دکتر کمری، رشد همه جانبه عملکرد این سازمان و واحدهای تابعه را از طریق هم‌سوسازی فعالیت‌ها با تاکید بر استقرار سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، عملیاتی دانست و کاهش هزینه های جاری را در راستای همین سیاست اعلام نمود. همچنین با تاکید بر رفع نیازهای آموزشی کارکنان در اسرع وقت، به لزوم توجه به شیوه های بازاریابی و جذب پذیرش میهمان در هتلها اشاره نموده و توجه حاضرین را به جذب بازار با ابزارهای متفاوت و حضور در نهادها و شرکتهای مختلف جلب نموده تا انشاءالله در شش ماهه دوم سال شاهد شکوفایی و جذب بازار و درآمد بیشتر باشیم.
لازم به یادآوری است در این گردهمایی ساعتی برای آموزش نرم افزار پیشرفته برید و نیز نحوه گزارشات مالیات ارزش افزوده برای مدیران مالی واحدها اختصاص یافت.


تهران - خیابان آیت اله طالقانی
خیابان ایرانشهر شمالی - روبروی خیابان اراک
پلاک137 - سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر
021-88304390
©2017 Kosar Hotels, All Right Reserved