جزئیات خبر
همایش سراسری جامعه هتلداران ایران به میزبانی هتل هویزه
1397/06/20 - دکتر کمری؛ سفر و گردشگری یک سبک زندگی است که فواید زیادی را شامل حال افراد جامعه می‌کند
به گزارش پایگاه خبری گروه هتلهای کوثر، نشست خبری و آیین رونمایی از پوستر همایش سراسری جامعه هتلداران ایران با حضور دکتر علی عباس کمری (مدیر عامل گروه هتل‌های کوثر) دلاور بزرگ‌نیا (مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان تهران)، جمشید حمزه‌زاده (رئیس جامعه هتلداران و هتل‌آپارتمان‌های ایران) در هتل هویزه تهران برگزار شد.
مدیر عامل گروه هتلهای کوثر در این مراسم گفت: کشور ما همواره وابسته به یک محصول یعنی فروش نفت بوده که امروز شاهد مشکلات این موضوع هستیم ولی برای حل این مشکل صنعت توریسم تنها جایگزین مورد نظر به شمار می‌رود که اگر ما به آن توجه لازم را بدهیم می‌تواند پیشرفت خوبی برای کشور ایجاد کند.
دکتر کمری در ادامه افزود: پایه صنعت گردشگری کشور هتلداری بوده که ما می‌توانیم با اقدامات خود آن را گسترش دهیم. امروز وقتی به کشورهایی که در صنعت گردشگری موفق بوده‌اند، نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که آنها برای صنعت هتل‌داری خود معافیت‌هایی را در نظر گرفته‌اند که نتیجه آن هم از میزان گردشگران‌شان کاملا مشخص است. خوشبختانه حرکتی که امروز استارت آن در حال ایجاد است می‌تواند برگ برنده‌ای برای پیشرفت صنعت گردشگری و هتلداری باشد چراکه ما به وسیله صنعت گردشگری می‌توانیم با کمترین هزینه بیشترین شغل را ایجاد کنیم.
دکتر کمری ادامه داد: اهمیت بالای این صنعت مشخص بوده و هست و ما همینجا خواهش می‌کنیم که با حمایت خود در 4 مهرماه سبب پیشرفت این صنعت که می‌تواند پیشرفت کشور را به همراه داشته باشد شوید. البته شاید در این راه به شما بگویند که پرداختن به این موضوع چه دردی از جوامع ما دوا می‌کند اما باید بگویم از طریق همین صنعت می‌توانیم بسیاری از مشکلات خود را حل کنیم. چراکه سفر و گردشگری یک سبک زندگی است که فواید زیادی را شامل حال افراد جامعه می‌کند.
همچنین در پایان این مراسم از پوستر همایش سراسری جامعه هتلداران ایران رونمایی شد.


تهران - خیابان آیت اله طالقانی
خیابان ایرانشهر شمالی - روبروی خیابان اراک
پلاک137 - سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر
021-88304390
©2017 Kosar Hotels, All Right Reserved