علی دستجردی مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر دهه مبارک فجر را تبریک و تهنیت گفت

به گزارش پایگاه خبری گروه هتلهای کوثر، علی دستجردی، مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر در پیامی ایام دهه مبارک فجر را به همه کارکنان ، خانواده‌ها و مردم شریف تبریک گفتند.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر بهمن، ماه پیروزی حق علیه باطل و درود فراوان به محضر بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و پیروان مکتبی که با تکیه بر قدرت  لایزال حق ، حماسه آفریدند و پرچم ایمان را در درون شوره زار استبداد برافراشتند.                                                                            
ایام فرخنده دهه فجر تنها یادآور یک واقعه بزرگ تاریخی نیست ؛ بلکه تجلی بیش از 40 سال حیات شجره طیبه در پرتو انقلاب شکوهمند اسلامی است . بی تردید انقلاب اسلامی ایران سرآغاز فصلی نوین در تاریخ معاصر ما و در اساس و جوهره خود یک انقلاب معنوی و ریشه در مبانی اصیل فرهنگ اسلامی دارد و خدا را شاکریم که پس سالها تلاش و همت فرزندان این مرز و بوم، شاهد شکوفایی و پیشرفت‌های افتخارآفرین درعرصه های مختلف کشور عزیزمان هستیم.                                  
اینجانب  فرا رسیدن دهه مبارک فجر ، چهل و دومین بهار انقلاب، هنگامه طلوع آزادی ایران اسلامی که با رهبری حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به وقوع پیوست را به کارکنان و خانواده بزرگ سازمان مجتمع های فرهنگی سیاحتی کوثر و گروه هتل‌های کوثر تبریک و تهنیت عرض نمود و ضمن تجدید پیمان با شهدا و رهبر فرزانه انقلاب،  از پیشگاه خداوند سبحان سربلندی و عزت روزافزون ملت شریف ایران را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی  مسئلت می‌نمایم.
علی دستجردی
مدیر عامل و نائب هیأت مدیره 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها