معارفه سرپرست هتل کوثر رامسر در جلسه شورای مدیران

به گزارش پایگاه خبری گروه هتل‌های کوثر، دومین جلسه شورای مدیران سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر روز دوشنبه مورخ 6 مرداد ماه 99 در سالن جلسات سازمان با حضور مدیر عامل سازمان، آقای علی دستجردی برگزار شد.
جلسه با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و ذکر صلوات شروع شد و آقای دستجردی با توجه به شرایط حال حاضر جامعه به علت وجود ویروس کرونا و بحران در صنعت هتلداری و گردشگری کشور مطالبی را بیان کردند. ایشان از کلیه همکاران سازمان و واحدهای تابعه خواستند، آمادگی لازم و هر چه بیشتر را در جهت مقابله با شرایط کنونی و بحران‌های پیش رو در فصل آینده را سنجیده و با مدیریت منابع، عملکرد منسجم و خرد جمعی از این بحران عبور کنند.


ایشان مهمترین مؤلفه در مسیر پیشرفت و توسعه سازمان را توجه ویژه به منویات مقام معظم رهبری در چند سال اخیر و به خصوص سال 99 با نام «جهش تولید»  دانسته و توجه به این امر را باید در راس همه امور قرار داده و تمام توان و انرژی خود را در این مسیر و با استفاده از ظرفیت‌های در اختیار سازمان سرلوحه کار خود قرار دهیم و با حمایت و پشتیبانی از مدیران واحدهای تابعه برای حفظ اشتغال، توسعه فروش و مدیریت منابع انسانی جهت ارائه خدمات به میهمانان به خصوص جامعه هدف (خانواده معظم شهدا و ایثارگران) گامهای موثری برداریم.
مدیرعامل سازمان در این جلسه وارد کردن بخش رفاهی به بدنه سازمان را مد نظر قرار داده و با توجه به ظرفیت‌های در اختیار و تشکیل کارگروه های مناسب در راستای اجرایی شدن سند تحول سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر حس شادابی و  آرامش بیشتر در رابطه با جامعه هدف بنیاد تقویت کنیم و ساختار مجموعه را به سمت هلدینگ گردشگری سودآور و اثرگذار هدایت کرده و برای ارائه خدمات هر چه بیشتر و با عزت به این عزیزان قدم برداریم.
در ادامه حکم انتصاب آقای شعبانعلی اسداللهی به سمت سرپرست هتل کوثر رامسر قرائت شد و به ایشان ابلاغ شد و از تمام مدیران ستادی و واحدهای تابعه خواستند توجه ویژه به تمام بندهای این حکم را سرلوحه کار خود قرار دهند.
تصویر این حکم به پیوست خبر افزوده شده است.